De bovenrand van alle polyester bloembakken is dubbel omgezet wat deze bakken een fraaie en tijdloze uitstraling geeft. Doordat de bloembakken van hoogwaardig gewapend polyester gemaakt zijn, en deze bewapening in de hoeken wordt doorgelegd, kunnen de hoeken niet uitscheuren. Dit in tegenstelling tot veel andere polyester bloembakken. De bloembak is door en door gekleurd en zal daardoor zijn kleur behouden. Polyester bakken worden standaard uitgevoerd in RAL 7021.

Bekijk de producten

Acer 179,95704,95
Bellis 254,95574,95
Brett 324,95444,95
Buxus 104,951.154,95
Canna 149,95454,95
Ceder 429,95844,95
Ellipse 394,95744,95
Malva 429,95809,95