De bovenrand van alle polyester bloembakken is dubbel omgezet wat deze bakken een fraaie en tijdloze uitstraling geeft. Doordat de bloembakken van hoogwaardig gewapend polyester gemaakt zijn, en deze bewapening in de hoeken wordt doorgelegd, kunnen de hoeken niet uitscheuren. Dit in tegenstelling tot veel andere polyester bloembakken. De bloembak is door en door gekleurd en zal daardoor zijn kleur behouden. Polyester bakken worden standaard uitgevoerd in RAL 7021.

Bekijk de producten

Acer 179,95689,95
Bellis 249,95559,95
Brett 304,95399,95
Buxus 99,951.099,95
Buxus met wielen 204,95599,95
Canna 149,95444,95
Ceder 419,95824,95
Ellipse 384,95729,95
Malva 419,95789,95